Energoservis CLC

Umývacie linky pre nákladné vozidlá

LFO - statická linka s pojazdom vozidla

Umývacie linky pre nákladné vozidlá
Ideálne zariadenie pre dopravné podniky a transportné spoločnosti. Jednoduchá údržba, používanie, spoľahlivosť a funkčnosť robia LFO skvelým zariadeným s vynikajúcou kvalitou. Zariadenie LFO má pevnú žiarovo zinkovanú konštrukciu, ktorá sa skladá zo šiestich stĺpov ukotvených do zeme, ktoré su medzi sebou pospájané priečne a pozdĺžne. Všetky hydraulické a konštrukčné časti sú ošetrené proti korźii a hrdzi. Je pripravené na použitie recyklovanej vody a vybavené inteligentnou elektronikou, ktorá si poradí so zrkadlami, neštandartnými profilmi a ďalšími inými vonkajšími komponentami.

Štandardne sa vyrába v umývacích výškach max.: 3,5 m a 4,1 m.
LFO má štandardnú umývaciu šírku od 2,5 m do 2,7 m.

Baltic - portálová umývacia linka

Baltic je zariadenie s jednoduchou údržbou, používaním a flexibilitou konfigurácie a programovania vo vysokej kvalite. Zariadenie je overené zákazníkmi a vhodné pre firmy hromadnej dopravy, ktoré potrebujú umývať rýchlo a neustále. Žiarovo zinkované mohutné zariadenie je vybavené s mechanizmami proti prevráteniu a vykoľajeniu pre úplnú bezpečnosť.

Štandardne sa vyrába v umývacích výškach max.: 4,2 m, 4,7 m.
Baltic má štandardnú umývaciu šírku 2,7 m.
Maximálna prejazdová šírka je 3,6 m.
Umývacie linky pre nákladné vozidlá

Eurowash - portálová nerezová linka

Umývacie linky pre nákladné vozidlá
Najzákladnejšia vlastnosť linky EUROWASH je, že je vyrobená z nerezu a teda má dlhú životnosť.
Je určená pre úžitkové autá, autobusy a nákladné vozidlá

Umývacia linka EUROWASH je moderná umývacia linka s 3 kefami (na objednávku aj s 2-oma). Slúži na umývanie úžitkových - dodávkových, nákladných áut a autobusov. Linka, ktorú riadi počítač sa pohybuje pozdĺž vozidla po koľajniciach. Tento systém zabezpečuje pre zákazníka maximálnu variabilitu umývacích programov.

K dlhej životnosti zariadenia prispievajú súčiastky z nerezu (rám, hriadele, pojazdové kolečká, koľajnice, krycie plechy, atď.)

Vlákna kief sú jemné, ale dostatočne pevné o dĺžke 350 mm. Priemer kefy je 0,9 m. Jednotlivé segmenty kief je možné podľa potreby vymieňať aj samostatne. Motory-Siemens, prevodovky-Nord, ložiská-SKF, trysky, elektrické komponenty-OMRON sú štandardné výrobky, čo uľahčuje a zlacňuje servis zariadenia. Vertikálne kefy sú uchytené hore aj dole vo výsuvných ramenách, čo zabezpečuje vysokú kvalitu umývacieho procesu a zároveň spoľahlivosť linky.

Prítlaky všetkých kief pre jednotlivé typy vozidiel sú uložené v pamäti počítača a sú stále vyhodnocované, čím sa docieli šetrné a kvalitné umytie aj členitých povrchov. Kľudné správanie sa linky aj pri veľmi členitom povrchu vozidla zabezpečujú frekvenčné meniče.
Príprava na použitie recyklovanej a čistej vody, vrátane čerpadla recyklovanej vody.
Linka jazdí po 24 m nerezových koľajníc.

20 m pozinkovaného C - profilu pre prívody energií, elektrina, vody, stlačený vzduch, povelový kabel,
Ovládací panel - dotyková LCD obrazovka môže byť umiestnený kdekoľvek v miestnosti, plus tlačidlové ovládanie na linke.

Siderunner

Mobilný jednokefový umývací stroj SIDERUNNER pre poloautomatické umývanie úžitkových, nákladných áut a autobusov s umývacou výškou: 2500 – 3200 – 3800 –  4100 – 4500 mm

Základné vlastnosti:
  • nerezový rám
  • plexi ochrana je z plexiskla, ktorý se nepoškriabe a zostává priehľadný.
  • vertikálna kefa s priamym pohonom
  • dávkovacie čerpadlo šampónu
  • naklápanie kefy
  • frekvenčný menič pre rozbeh kefy a riadenie je otáčok
  • prívodný kábel, hadica 3/4″ o dĺžke 30 metrov
Umývacie linky pre nákladné vozidlá

Ak potrebujete byť nezávislý od prívodov vody a elektriny, môžete zvoliť samohybný elektrický jednokefový stroj, ktorý si zo sebou vozí zásobu vody, šampónu na niekoľko autobusov a je napájaný z vlastnej batérie.